• standaard

Nieuws

  • Pluk de (leden)dag, proef de groepslessen!

    Tijdens onze ledenverwendag aanstaande zondag kun je behalve ontbijten of bru...

    Lees meer
  • Kom ontbijten op 25 september

    Zondag 25 september is het ledenverwendag bij Westvliet. Bezoek é&eacu...

    Lees meer
  • 18 september open dag Tennisschool Jan de Rook

    Aanstaande zondag 18 september houdt Tennisschol Jan de Rook van 10:00 tot 12...

    Lees meer
Meer nieuws

Lesrooster

Voor de kidslessen is er een apart kidsles-rooster, hier kun je de tijden vinden voor judo, ballet, KidsYoga, Peutergym en alle andere kinderlessen.

(onderstaand rooster gaat in op maandag 12 september)

Maandag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 09:15u 10:00u Studio 1 Sandra
Tai Ji Qi Gong 09:15u 10:15u Studio 2 Frenk
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 10:15u 11:00u Spinning Gea
Pilates 10:30u 11:30u Studio 2 Bibi
Total Body Workout 10:30u 11:30u Studio 1 Angelique
Zumba 18:00u 19:00u Studio 1 Karin B
BodyPump 19:00u 20:00u Studio 1 Birgit
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 19:15u 20:00u Spinning Carlos
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 20:15u 21:00u Spinning Carlos
BodyBalance 20:15u 21:15u Studio 2 Kim

Dinsdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyBalance 09:15u 10:15u Studio 2 Kim
BodyPump 09:15u 10:15u Studio 1 Gea
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Total Body Workout 10:30u 11:30u Studio 1 Kim
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 19:00u 19:45u Studio 2 Sandra
Kick Fit 19:00u 20:00u Studio 1 Carlos
Spinning 20:00u 21:00u Spinning Karin
GRIT strength 20:00u 20:30u Studio 1 Carlos
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
Yoga Mix 20:15u 21:30u Studio 2 Dong

Woensdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 09:15u 10:00u Studio 1 Leila
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Spinning 10:15u 11:15u Spinning Jolanda
GRIT strength 10:15u 10:45u Studio 1 Sandra
Yoga 10:30u 11:45u Studio 2 Jacqueline
Zumba 18:30u 19:30u Studio 2 Karin B
RPM 19:00u 19:45u Spinning Carlos
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
GRIT Cardio 19:30u 20:00u Studio 1 Kelly
RPM 20:00u 20:45u Spinning Carlos
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 20:00u 21:00u Studio 1 Birgit
Pilates 20:15u 21:15u Studio 2 Caroline

Donderdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
Pilates 09:15u 10:15u Studio 1 Bibi
Tai Ji Qi Gong 09:30u 10:30u Studio 2 Frenk
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 10:30u 11:30u Studio 1 Kim
Spinning 19:00u 20:00u Spinning Jeroen
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
GRIT strength 19:00u 19:30u Studio 1 Kelly
BodyPump 19:30u 20:30u Studio 1 Kelly
BodyBalance 20:00u 21:00u Studio 2 Bibi
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur

Vrijdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 09:15u 10:15u Studio 1 Floor
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Zumba Gold 10:15u 11:00u Studio 2 Janine
RPM 10:30u 11:15u Spinning Carlos
GRIT Cardio 10:30u 11:00u Studio 1 Floor
Yoga 11:00u 12:15u Studio 2 Jacqueline
RPM 18:00u 18:45u Spinning Carlos
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur

Zaterdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
BodyPump 09:00u 10:00u Studio 1 Birgit
XCore 10:00u 10:45u Studio 1 Sandra
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Spinning 10:15u 11:15u Spinning Gea
Kick Fit 10:45u 11:45u Studio 1 Jacqueline
Circuit 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Do-In Yoga 11:45u 12:45u Studio 1 Léon
Core training 12:00u 12:30u Fitness Fitnessinstructeur

Zondag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Spinning 09:00u 10:00u Spinning Karin
GRIT Cardio 09:30u 10:00u Studio 1 Floor
Pilates 09:45u 10:45u Studio 2 Bibi
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 10:00u 11:00u Studio 1 Floor
Circuit 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Inloopuur racquetball 11:00u 12:30u Racket Racquetballinstructeur
BodyBalance 11:00u 12:00u Studio 1 Kim
Core training 12:00u 12:15u Fitness Fitnessinstructeur
Zumba 12:00u 13:00u Studio 1 Lorena

 

Nieuws

  • Pluk de (leden)dag, proef de groepslessen!

    Tijdens onze ledenverwendag aanstaande zondag kun je behalve ontbijten of bru...

    Lees meer
  • Kom ontbijten op 25 september

    Zondag 25 september is het ledenverwendag bij Westvliet. Bezoek é&eacu...

    Lees meer
  • 18 september open dag Tennisschool Jan de Rook

    Aanstaande zondag 18 september houdt Tennisschol Jan de Rook van 10:00 tot 12...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Slim Fitness

    Slim Fitness

    "Meer afvallen? Meer energie? Meer spiermassa?" En weinig tijd? Probeer dan tijdelijk gratis de Milon Cirkel!

    Lees meer
  • Racketsport

    Racketsport

    Bij Westvliet bieden we onderdak aan 2 grote indoor tenniszalen, 9 squash banen en een badmintonbaan!

    Lees meer
  • Groepslessen?

    Groepslessen?

    Fitness- en racketclub Westvliet geeft meer dan 55 groepsles activiteiten per week! Zoals Yoga, Spinning, Zumba, BodyPump en Pi...

    Lees meer