• standaard

Nieuws

  • Wijziging zwangerschaps- / mama yoga

    Per 1 mei zal de zwangerschapsyoga van de woensdagochtend verplaatst worden...

    Lees meer
  • De Judo Vrijdagavondcompetitie

    Afgelopen vrijdag 31 maart waren we met 15 kinderen naar de vrijdagavondcom...

    Lees meer
  • NIEUW: Kinderkleedkamer geopend

    Het ging al even door de wandelgangen en nu is het zover; de kinderkle...

    Lees meer
Meer nieuws

Lesrooster

Voor de kidslessen is er een apart kidsles-rooster, hier kun je de tijden vinden voor judo, ballet, KidsYoga, Peutergym en alle andere kinderlessen.

Let op! Tijdens de feestdagen kan het rooster afwijken. Hou onze nieuwsberichten in de gaten voor de laatste informatie.

Maandag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 09:15u 10:00u Studio 1 Sandra
Tai Ji Qi Gong 09:15u 10:15u Studio 2 Frenk
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 10:15u 11:00u Spinning Gea
Pilates 10:30u 11:30u Studio 2 Bibi
Total Body Workout 10:30u 11:30u Studio 1 Angelique
Zumba 18:00u 19:00u Studio 1 Karin B
Running beginners 18:45u 20:00u Outdoor - verzamelen bij receptie Lenno
BodyPump 19:00u 20:00u Studio 1 Birgit
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 19:15u 20:00u Spinning Carlos
Bootcamp 19:30u 20:30u Outdoor - verzamelen bij receptie Carlijn/Danielle
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 20:00u 20:45u Studio 1 Kristel
RPM 20:15u 21:00u Spinning Carlos
BodyBalance 20:15u 21:15u Studio 2 Kim
Running gevorderden 20:15u 21:30u Outdoor - verzamelen bij receptie Lenno

Dinsdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyBalance 09:15u 10:15u Studio 2 Kim
BodyPump 09:15u 10:15u Studio 1 Gea
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Total Body Workout 10:30u 11:30u Studio 1 Kim
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 19:00u 19:45u Studio 2 Sandra
Kick Fit 19:00u 20:00u Studio 1 Carlos
Spinning 20:00u 21:00u Spinning Karin
GRIT strength 20:00u 20:30u Studio 1 Carlos
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
Yoga Mix 20:15u 21:30u Studio 2 Dong

Woensdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 09:15u 10:00u Studio 1 Leila
Mama Yoga 09:30u 10:30u Studio 2 Assal
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Spinning 10:15u 11:15u Spinning Jolanda
GRIT strength 10:15u 10:45u Studio 1 Sandra
Yoga 10:30u 11:45u Studio 2 Jacqueline
Zumba 18:30u 19:30u Studio 2 Karin B
RPM 19:00u 19:45u Spinning Carlos
Zwangerschapsyoga 19:00u 20:15u Studio 2 Assal
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 20:00u 20:45u Spinning Carlos
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 20:00u 21:00u Studio 1 Birgit
Pilates 20:15u 21:15u Studio 2 Caroline

Donderdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
Pilates 09:15u 10:15u Studio 1 Bibi
Tai Ji Qi Gong 09:30u 10:30u Studio 2 Frenk
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 10:30u 11:30u Studio 1 Kim
GRIT strength 19:00u 19:30u Studio 1 Sandra
Spinning 19:00u 20:00u Spinning Jeroen
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyBalance 20:00u 21:00u Studio 1 Saray
Judo Volwassenen 20:00u 21:30u Studio 2 Wouter

Vrijdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
Zwangerschapsyoga 09:15u 10:15u Studio 2 Assal
BodyPump 09:15u 10:15u Studio 1 Gea
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Zumba Gold 10:15u 11:00u Studio 2 Janine
GRIT Cardio 10:30u 11:00u Studio 1 Kristel
RPM 10:30u 11:15u Spinning Carlos
Yoga 11:00u 12:15u Studio 2 Jacqueline
RPM 18:00u 18:45u Spinning Carlos
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
Power Yoga 20:00u 21:00u Studio 1 Kim
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur

Zaterdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
BodyPump 09:00u 10:00u Studio 1 Birgit
Bootcamp 10:00u 11:00u Outdoor - verzamelen bij receptie Carlijn/Danielle
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 10:15u 11:15u Spinning Gea
XCore 10:15u 11:00u Studio 1 Sandra
Circuit 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Kick Fit 11:15u 12:15u Studio 1 Jacqueline
Core training 12:00u 12:30u Fitness Fitnessinstructeur

Zondag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Spinning 09:00u 10:00u Spinning Karin
GRIT Cardio 09:30u 10:00u Studio 1 Floor
Pilates 09:45u 10:45u Studio 2 Caroline
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 10:00u 11:00u Studio 1 Floor
Circuit 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Racquetball introductie 11:00u 12:30u Racket Racquetballinstructeur
BodyBalance 11:00u 12:00u Studio 1 Kim
Core training 12:00u 12:15u Fitness Fitnessinstructeur
Zumba 12:00u 13:00u Studio 1 Sonya

 

Nieuws

  • Wijziging zwangerschaps- / mama yoga

    Per 1 mei zal de zwangerschapsyoga van de woensdagochtend verplaatst worden...

    Lees meer
  • De Judo Vrijdagavondcompetitie

    Afgelopen vrijdag 31 maart waren we met 15 kinderen naar de vrijdagavondcom...

    Lees meer
  • NIEUW: Kinderkleedkamer geopend

    Het ging al even door de wandelgangen en nu is het zover; de kinderkle...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Slim Fitness

    Slim Fitness

    "Meer afvallen? Meer energie? Meer spiermassa?" En weinig tijd? Probeer dan tijdelijk gratis de Milon Cirkel!

    Lees meer
  • Racketsport

    Racketsport

    Bij Westvliet bieden we onderdak aan 2 grote indoor tenniszalen, 9 squash banen en een badmintonbaan!

    Lees meer
  • Groepslessen?

    Groepslessen?

    Fitness- en racketclub Westvliet geeft meer dan 55 groepsles activiteiten per week! Zoals Yoga, Spinning, Zumba, BodyPump en Pi...

    Lees meer