• standaard

Nieuws

  • Let op! Roosterwijziging

    De Grit Strength op donderdagavond komt per direct te vervallen. Hierdoor sta...

    Lees meer
  • Lees hier snel het verslag van het Judo Berentoernooi!

    Berentoernooi Zaterdag 7 oktober 2017 We begonnen de dag vroeg bij de club ...

    Lees meer
  • Update Spinningruimte en tijdelijke verplaatsing

    Lees meer
Meer nieuws

Lesrooster

Voor de kidslessen is er een apart kidsles-rooster, hier kun je de tijden vinden voor judo, ballet, KidsYoga, Peutergym en alle andere kinderlessen.

Let op! Tijdens de feestdagen kan het rooster afwijken. Hou onze nieuwsberichten in de gaten voor de laatste informatie.

* voor de Functionele Training, Kids Fit en de Kids Crea aanmelden bij de receptie.

Maandag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Functionele Training* 07:30u 08:00u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 09:15u 10:00u Studio 1 Sandra
Tai Ji Qi Gong 09:15u 10:15u Studio 2 Frenk
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 10:15u 11:00u Spinning Gea
Pilates 10:30u 11:30u Studio 2 Marijke
Total Body Workout 10:30u 11:30u Studio 1 Angelique
Functionele Training* 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Judo 16:00u 19:00u Studio 2 Judoka's
Kids Functionele Training 16:30u 17:00u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Squash 17:00u 18:00u Squashbanen Yasser
Zumba 18:00u 19:00u Studio 1 Karin B
Running beginners 18:45u 20:00u Outdoor - verzamelen bij receptie Lenno
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 19:00u 20:00u Studio 1 Birgit
Spinning 19:15u 20:00u Spinning Gideon
Bootcamp 19:30u 20:30u Outdoor - verzamelen bij receptie Carlijn/Danielle
XCore 20:00u 20:45u Studio 1 Kristel
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
Running gevorderden 20:15u 21:30u Outdoor - verzamelen bij receptie Lenno
RPM 20:15u 21:00u Spinning Birgit
BodyBalance 20:15u 21:15u Studio 2 Kim
Functionele Training* 21:00u 21:30u Fitness Fitnessinstructeur

Dinsdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Functionele Training* 07:30u 08:00u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyBalance 09:15u 10:15u Studio 2 Kim
BodyPump 09:15u 10:15u Studio 1 Gea
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Peutergym 10:15u 11:00u Squashbaan 8 Assal
Total Body Workout 10:30u 11:30u Studio 1 Kim
Functionele Training* 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 19:00u 20:00u Studio 2 Sandra
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
Spinning 20:00u 21:00u Spinning Patrice
GRIT strength 20:00u 20:30u Studio 1 Sandra
Yoga Mix 20:15u 21:30u Studio 2 Dong
Functionele Training* 21:00u 21:30u Fitness Fitnessinstructeur

Woensdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Functionele Training* 07:30u 08:00u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
Mama Yoga 09:15u 10:15u Studio 2 Assal
XCore 09:15u 10:00u Studio 1 Laila
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
Spinning 10:15u 11:15u Spinning Jolanda
GRIT strength 10:15u 10:45u Studio 1 Sandra
Yoga 10:30u 11:45u Studio 2 Jacqueline
Functionele Training* 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Peutergym 11:00u 11:45u Studio 1 Assal
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Breakdance 6 - 12 jr 15:00u 16:00u Studio 1 Lorena
Kids Judo 15:00u 18:00u Studio 2 Judoka's
Kids Freestyle 9 - 12 jr 16:00u 17:00u Studio 1 Lorena
Kids Functionele Training 16:30u 17:00u Fitness Fitnessinstructeur
XCore 18:15u 19:00u Studio 1 Floor
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 19:00u 19:45u Spinning Birgit
Zumba 19:00u 20:00u Studio 2 Karin B
Zwangerschapsyoga 19:00u 20:15u Studio 2 Assal
RPM 20:00u 20:45u Spinning Michiel
BodyPump 20:00u 21:00u Studio 1 Birgit
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
Pilates 20:15u 21:15u Studio 2 Caroline
Functionele Training* 21:00u 21:30u Fitness Fitnessinstructeur

Donderdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Functionele Training* 07:30u 08:00u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
Pilates 09:15u 10:15u Studio 1 Bibi
Tai Ji Qi Gong 09:30u 10:30u Studio 2 Frenk
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 10:30u 11:30u Studio 1 Kim
Functionele Training* 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Judo 17:00u 20:00u Studio 2 Judoka's
Spinning 19:00u 20:00u Spinning Jeroen
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 19:15u 20:00u Studio 1 Saray
Judo Volwassenen 20:00u 21:30u Studio 2 Wouter
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyBalance 20:15u 21:15u Studio 1 Saray
Functionele Training* 21:00u 21:30u Fitness Fitnessinstructeur

Vrijdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Functionele Training* 07:30u 08:00u Fitness Fitnessinstructeur
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
Zwangerschapsyoga 09:00u 10:00u Studio 2 Assal
BodyPump 09:00u 10:00u Studio 1 Gea
Zumba Gold 10:00u 10:45u Studio 2 Janine
XCore 10:00u 10:45u Studio 1 Kristel
Core training 10:00u 10:15u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 10:15u 11:00u Spinning Gea
GRIT Cardio 11:00u 11:30u Studio 1 Kristel
Yoga 11:00u 12:15u Studio 2 Jacqueline
Functionele Training* 11:00u 11:30u Fitness Fitnessinstructeur
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Judo 16:00u 20:00u Studio 2 Judoka's
Kids Functionele Training 16:30u 17:00u Fitness Fitnessinstructeur
RPM 18:00u 18:45u Spinning Bryan
Core training 19:00u 19:15u Fitness Fitnessinstructeur
Power Yoga 20:00u 21:00u Studio 1 Kim
Core training 20:00u 20:15u Fitness Fitnessinstructeur
Functionele Training* 21:00u 21:30u Fitness Fitnessinstructeur

Zaterdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Kids Judo 09:00u 13:00u Studio 2 Judoka's
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
BodyPump 09:00u 10:00u Studio 1 Birgit
Functionele Training* 10:00u 10:30u Fitness Fitnessinstructeur
Bootcamp 10:00u 11:00u Outdoor - verzamelen bij receptie Carlijn/Danielle
XCore 10:15u 11:00u Studio 1 Sandra
RPM 10:15u 11:15u Spinning Gea
Core training 11:00u 11:15u Fitness Fitnessinstructeur
Kick Fit 11:15u 12:15u Studio 1 Jacqueline
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur

Zondag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Spinning 09:00u 10:00u Spinning Karin
Core training 09:00u 09:15u Fitness Fitnessinstructeur
GRIT Cardio 09:30u 10:00u Studio 1 Floor
Kids Fit (4 - 7 jr) * 09:45u 10:45u Tennisbaan 6 Daniëlle
Pilates 09:45u 10:45u Studio 2 Caroline
BodyPump 10:00u 11:00u Studio 1 Floor
Kids Crea (4 - 12 jr) * 10:00u 12:00u Serre Sandra
Functionele Training* 10:30u 11:00u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Fit (8 - 12 jr) * 10:45u 11:45u Tennisbaan 6 Daniëlle
Core training 11:00u 11:15u Fitness Fitnessinstructeur
Kids Judo 11:00u 14:00u Studio 2 Judoka's
BodyBalance 11:00u 12:00u Studio 1 Kim
Kickboksen 12:00u 13:00u Studio 1 Lorena
Kids Functionele Training 12:00u 12:30u Fitness Fitnessinstructeur
Functionele Training* 14:00u 14:30u Fitness Fitnessinstructeur

 

Nieuws

  • Let op! Roosterwijziging

    De Grit Strength op donderdagavond komt per direct te vervallen. Hierdoor sta...

    Lees meer
  • Lees hier snel het verslag van het Judo Berentoernooi!

    Berentoernooi Zaterdag 7 oktober 2017 We begonnen de dag vroeg bij de club ...

    Lees meer
  • Update Spinningruimte en tijdelijke verplaatsing

    Lees meer
Meer nieuws
  • Slim Fitness

    Slim Fitness

    "Meer afvallen? Meer energie? Meer spiermassa?" En weinig tijd? Probeer dan tijdelijk gratis de Milon Cirkel!

    Lees meer
  • Racketsport

    Racketsport

    Bij Westvliet bieden we onderdak aan 2 grote indoor tenniszalen, 9 squash banen en een badmintonbaan!

    Lees meer
  • Groepslessen?

    Groepslessen?

    Fitness- en racketclub Westvliet geeft meer dan 55 groepsles activiteiten per week! Zoals Yoga, Spinning, Zumba, BodyPump en Pi...

    Lees meer